کودکان آسیب دیده

جمعیت حمایت از حقوق کودکان مهر زنده رود

1

سازمان مردم نهاد جمعیت حمایت از حقوق کودکان مهر زنده رود با شماره پروانه فعالییت ۱۰۷۷۶۱/۱/۲۰ مورخ  ۱۳۸۳/۲۳/۷ از استانداری استان اصفهان , و دارای تاییدیه صلاحیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بهزیستی این استان با شماره ثبت ۲۴۹۷، تا کنون در راستای اهداف اساس نامه خود، مشغول خدمت رسانی به کودکان در معرض آسیب،آسیب دیده، معلول و بی بضاعت از راه های  آموزشی،مالی،حقوقی و روانشناسی  می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن دوستداران کودک پویش

2

 

«انجمن دوستداران کودک پویش» از حدود یک دهه پیش(1387)، فعالیت داوطلبانه و عام المنفعه خود را در مناطق حاشیه نشین جنوب شرق تهران با مجوز و تحت نظارت سازمان بهزیستی استان تهران آغاز کرده است. اعضای این انجمن را از ابتدا جمعی از دانشجویان و فعالان مدنی شهری با راهنمایی فعالان مدنی بومی و ساکن آن منطقه تشکیل می‌دادند. تا کنون بیش از 200 نیروی داوطلب از داخل تهران و بیش از 30 فعال مدنی ساکن و بومی منطقه به نحوی مستمر در فعالیت های انجمن تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز بوده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن پیشگیری از آسیب های اجتماعی

3

 

انجمن پیشگیری از آسیبهای اجتماعی؛ سازمانی غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی است که با مجوز رسمی از وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و دارای مقام مشورتی در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد است.انجمن پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در پی آن است که با فرصت سازی های مناسب آحاد جامعه را از آسیبهایی که در کمین آنهاست مطلع سازد و در این میان ناگزیر از ارتباط با نهادهای دولتی، غیردولتی و بین المللی و پل زدن میان آنهاست

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی

4

 

انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی با شماره پروانه ۶۵۰۵۰۱ از استانداری اصفهان و دارای تایید صلاحیت از سازمان بهزیستی ،اقدام به فعالیتهای گسترده حمایتی و پیشگیرانه در راستای حمایت از کرامت انسانی کودکان در استان اصفهان نموده است . فعالیت اصلی انجمن چتر نیلی خدمت رسانی به کودکان در معرض آسیب ،آسیب دیده ،معلول و بی بضاعت و بالا بردن سطح آگاهی عمومی نسبت به رفتار صحیح با کودکان از طریق آموزش می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

جمعیت امام علی (ع)

5

 

مأموریت جمعیت امام علی (ع) رسیدن به جهانی استوار بر پایۀ عدالت و صلح با نگاه ویژه به افراد آسیب‌پذیر به‌ویژه کودکان می‌باشد. در همین راستا در حدود ۳۵۰۰ کودک معصوم در سراسر کشور در خانه‌های ایرانی تحت پوشش خدمات جمعیت امام علی می‌باشند تا فردا روزی بتوانند چهره و نام محله خود را تغییر دهند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

مؤسسه ی کنشگران توسعه پارس

6

مؤسسه ی کنشگران توسعه پارس سازمانی مردم نهاد با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی می باشد که در زمینه های آموزشی، خدماتی، بهداشتی، توانمندسازی، کاهش آسیب و پیشگیری به منظور حمایت از زنان و کودکان در سطح ملی و بین المللی مشغول به فعالیت است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...