آموزش های قرآنی و دینی

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیّنه

1

در سال ۱۳۸۲ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیّنه تأسیس شد.

موسسه بینه که امروز عنوان یکی از موفق‌ترین موسسات قرآن آموزی شهر اصفهان را ویژه نوجوانان پسر به همراه دارد، به مدیریت " مرتضي بشیری " اداره می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه راه بهشت

2

 

موسسه راه بهشت، می­کوشد با بهره­گیری از همه تخصص­های قرآنی در حد امکان و به مقدار لازم، به یک الگوی مناسب در تعلیم و تربیت قرآنی دست یابد. در این الگو، قرائت، حفظ، تدبر و تفسیر هر کدام جایگاه خود را دارند و در یک سیستم آموزشی و نظام هدفمند قرار می گیرند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه فرهنگی مهاد رسانه پژوه

3

 

موسسه فرهنگی مهاد رسانه پژوه شیراز به عنوان متولی تولیدات فرهنگی رسانه ای در منطقه جنوب کشور، با بهره گیری از تیم های پژوهشی متشکل از محققان، کارشناسان و اساتید مجرب در زمینه تاریخ، علوم اجتماعی، روانشناسی کودکان و مشاوره و همچنین استفاده از کادر فنی و هنری متخصص و خلاق، با در نظرگرفتن نیازهای فرهنگی جامعه و رصد تولیدات غربی و غیر بومی؛ اقدام به تولید محصولات فرهنگی کاملا بومی و منطبق بر نیازهای مخاطبین کرده که در این مسیر با موفقیت های چشمگیری روبرو بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان

4

 

کلیه خدمات آموزشی و غیر آموزشی مهد قرآن کریم استان اصفهان به قرآن آموزان و جامعه قرآنی استان اصفهان توسط معاونتهای ذکر شده و همچنین سایر خدمات جانبی و انگیزه ای ارائه می گردد مراکزی از قبیل : صندوق قرض الحسنه ، مرکز مشاوره تخصصی ، مرکز زبانهای خارجی ، مرکز آموزش رایانه (فنی و حرفه ای ) ، کتابخانه تخصصی قرآن و عترت ، کتابخانه تخصصی و  بانک دیداری و شنیداری قرآن کریم ، مراکز آموزش خردسالان و مراکز آموزش بزرگسالان ، مراکز فرهنگی قرآنی از این قبیل هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مدرسه ریان

5

 

این مدرسه وابسته به مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت ریان است، لذا قرآن را محور اصلی برنامه‌های خود قرار داده و براین اساس، هدف اصلی آن، پرورش نسلی است که آراسته به تعالیم اخلاقی قرآن و عترت (علیهم السلام) و مسلط به علوم روز باشد.

در این مدرسه دانش‌آموزان، در کنار تحصیلات رسمی آموزش و پرورش، به حفظ، قرایت و مفاهیم قرآن كریم میپردازند و با بهره‌‏گیری از تعالیم قرآن و عترت، راه و رسم زندگی الهی را می آموزند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسة جامعة القرآن الكريم

6

مؤسسة جامعة القرآن الكريم، به عنوان مؤسسه‌اي فرهنگي-آموزشي و با هدف ترويج فرهنگ قرآن و ايجاد ارتباط هر چه عميق‌تر و ماندگارتر نسل جوان با قرآن كريم ، همچنين مصون ساختن دل و جان آنان در برابر انواع خطرات و آفات فرهنگي، در خردادماه سال 1377، هم‌زمان با عيد سعيد قربان، در شهر قم پايه‌گذاري شد و فعاليت قرآني خود را از آغاز سال تحصيلي 78-1377 با پذيرش و گزينش يك‌صد و بيست نفر، از بين صدها داوطلب مشتاق آغاز كرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

ستاد  قرآنی احسن الحدیث

7

 

ستاد  قرآنی احسن الحدیث (مرکز نشر معارف قرآن و نهج البلاغه اصفهان) از سال 1387 با هدف توسعه و نشر تفسیر قرآن کریم در سراسر کشور  آغاز به کار نمود و به حمد خداوند منان با پشتوانه عظیم الهی و دعای چهارده معصوم علیهم السلام وبا همکاری مراکز بزرگ قرآنی در سطح کشور بخصوص مهد قرآن، جامعه القرآن، دارالقرآن الکریم و حوزه های علمیه و ...  با حمایت چند تن از خیرین گرانقدر گام‌های بلندی را در زمینه انتشار آثار تفسیری قرآن کریم بخصوص آثار مفسر اندیشمند و فرزانه دکتر محمدعلی انصاری با روش برگزاری مسابقات تفسیری  برداشته است و توانسته بیش از حدود هفتصد هزار نفر را بطور مستقیم در این مسابقات سازماندهی نماید و قریب یک هزار و دویست جایزه کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس را برای برگزیدگان در این مسابقات تأمین و پرداخت نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...               

 

 

 

مکتب القرآن الکریم

8

 

مکتب القرآن الکریم با انجام کارشناسی های دقیق علمی در زمینه تعلیم و تربیت ، طرحی را در مقطع پیش دبستانی تدوین و به مرحله اجرا گذاشت که هدف آن شکوفا ساختن رشد طبیعی کودکان بر پایه ی علاقمندی مطابق با آخرین توصیه های دانش روانشناسی و استانداردهای آموزشی می باشد . در این راستا مربیان مجرب می توانند نوآموزان را قبل از ورود به دبستان از نعمت روخوانی قرآن کریم برخوردار کنند.فعالیت های آموزشی مکتب القرآن الکریم در سال تحصیلی 68 -69 در قالب 25 کلاس با تعداد 600 نونهال در شهر مقدس قم آغاز شد و با استقبال پرشور اولیاء و تشویق کارشناسان آموزش پیش دبستانی گسترش یافت تا جایی که هم اکنون در 25 استان کشور با همکاری سازمان های آموزش و پرورش بیش از 500000  نونهال را در سال جاری تحت پوشش دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت «گفتمان قرآن و ولایت»

9

 

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت «گفتمان قرآن و ولایت» بعد از طی مراحل قانونی در سال ۹۶ مجوز فعالیت خود را به عنوان مؤسسه قرآنی چند منظوره تخصصی دریافت کرد و از این پس مؤسسه «گفتمان قرآن و ولایت» به عنوان پایگاه اصلی و دائمی طرح تدبر در قرآن نخبگانی بوده و فعالیت‌های مرتبط با گسترش گفتمان قرآن و ولایت با محوریت طرح تدبر در قرآن نخبگانی را به صورت هر چه قوی تر و منسجم تر از اواخر سال ۹۶ آغاز کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه قرآنی طلیعه نور کوثر

10

 

    تنها مرکز تخصصی حفظ خردسالان به روش سیره نبوی

    آشنا با حروف - روانخوانی - حفظ آیات،احادیث

    آشنایی با امامان - آموزش وضو و نماز

    آموزش تخصصی قرآن با اساتید مجرب

    آموزش کتاب های مفهومی

    آموزش مفاهیم قران

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...