استعدادیابی کودکان

بنیادکودک

1

این مؤسسه، یک مؤسسه خیریه مردم‌نهاد، غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، فرامذهبی و فرامرزی است که رویکردی کاملاً انسان‌دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که "هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند."

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن نیکوکاری مهندس شادی یزدانبخش

2

 

انجمن نیکوکاری مهندس شادی یزدانبخش پس از افتتاح در سالروز وفات حضرت فاطمه زهرا (س) به تاریخ ۷ خرداد ماه ۸۸ فعالیت خود را شروع نمود

و اهم فعالیت خود را بر پشتیبانی از دانش آموزان مستعد نیازمند بنا نها د و تا کنون حدود ۲۱۰ دانش آموز سال چهارم و پنجم دببستان را در قسمتهای مختلف شهر از جمله منطقه سیدی ، چاهشک ، کال زرکش ، نوده ، جاده قدیم قوچان ، سه راه فردوسی و گلشهر زیر پوشش گرفته است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مرکز استعدادیابی کودکان

3

 

استعدادیابی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان از موثرترین اقدامات در ساخت آینده درخشان و موفق آنهاست. یکی از بزرگترین دغدغه های والدین این است که فرزندانشان بتوانند در آینده فردی مفید و موفق در جامعه باشد. برای عملی کردن این موضوع می بایست به علاقه و استعداد فرزندانمان احترام گذاشته و آنها را در مسیر دستیابی به تخصص مورد همراهی کنیم. دوره های استعدادیابی کودکان و نوجوانان که به همت خانم دکتر جبلی تشکیل می شود از قدمهای بسیار موثر در کشف استعدادها و پرورش صحیح و اصولی آن می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مرکز تست و تقویت هوش کودک نیک

4

 

نیک ؛ اولین مرکز تخصصی تحقیقات هوش مالی کودک ایران در سال ۱۳۹۰ با همکاری جمعی از دکترین و متخصصین ایرانی در داخل و خارج از کشور تأسیس گردید.بررسی و مطالعه بیش از ۱۲۵۰۰ نفر ساعت منابع علمی از سراسر دنیا و همچنین برگزاری جلسات متعدد در موسسات علمی در امریکا و استرالیا به عنوان پیشرفته ترین مراکز شناخته شده در جهان ، پشتوانه علمی و عملیاتی مرکز تحقیقات نیک می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه حامیان طبیعت

5

موسسه حامیان طبیعت پاک با نام اختصاری نارون به کودکان تنها فرصت زندگی کردن و اجازه بروز توانایی هایشان را می دهد. آنها فراوان به طبیعت می روند و فراوان طبیعت را به محل زندگی خود می آورند، چرا که معتقدند بیشترین مشکل انسان های کنونی و بخصوص شهرنشین، دور افتادن از طبیعت است و در نتیجه دور افتادن از ذات الهی و طبیعی خود ما می کوشیم کودکان محیطی شاد را تجربه کنند و آموزش های لازم خود را که بر حسب نیازهایشان هست بطور غیر مستقیم کسب نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

کودکان کارآفرین qtalent 

6

 

یکی از نیازهای امروز دانش آموزان ، آشنایی با دوره های عمومی مدیریت کسب وکار است . این موضوع اهمیت آموزش دوره های کاربردی برای دانش آموزان  را به منظور یافتن فضای کسب و کار، پس از فراغت از تحصیل دو چندان نموده است. دوره های ” کودکان کارآفرین qtalent    با زبانی ساده و کاربردی به همراه بازی ها و کارگاههای متنوع  آموزشی در محیط حقیقی ارائه شده  و دانش آموزان ، پس از کسب تجارت علمی وعملی در این دوره ها با اخذ مدرک رسمی به بازار کسب و کار معرفی خواهند شد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

 

گروه تیم خلاقیت

7

 

تیم خلاقیت با سال ها تجربه در حوزه ی آموزش و بازی و خلاقیت

تحت نظارت مشاور خلاقیت و کارافرینی استاد محسن برزگر خلیلی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه پژوهشی و خلاقیت کودک و نوجوان دنیای نوابغ

8

 

موسسه خلاقیت و پژوهش کودک و نوجوان دنیای نوابغ زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابیWTA با برگزاری تست رایگان هوش و خلاقیت برای گزینش در پژوهشکده خلاقیت و استعدادیابی قادر است کامل ترین تکنیک های پژوهشی ، استعدادیابی و استعداد پروری را با روش های به روز دنیا نظیر مونته سوری و..  برای کودکان ۳تا ۶ساله در تمامی فصول به کار گیرد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن خیر کوچولو ها

9

 

” خیر کوچولو ” اولین خیریه ای هست که اعضای آن را کودکان ۳ تا ۶ سال تشکیل می دهند و بیشتر هدف این خیریه، خیر پروری و نهادینه کردن مهربانی و محبت و ایجاد فرهنگ سازی کارهای نیک در کودکان است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مهدیاب

10

وب‌سایت مهدیاب با هدف ایجاد یک دایرکتوری کامل و جامع از مهد کودک ها، خانه‌های بازی، مراکز آموزشی تفریحی کودک، در شهریور سال ۱۳۹۰ تحت عنوان مرجع مهد کودک ها و مراکز تفریحی ایران تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد.دایرکتوری مهدیاب بستری است برای معرفی مراکز آموزشی و تفریحی کودک که به مدیران این مجموعه‌ها اجازه می‌دهد تا به صورت رایگان مجموعه خود را در سایت مهدیاب اضافه کرده و به توضیح و معرفی آن بپردازند و همچنین تصاویری از مجموعه خود اضافه کنند و اخبار داخلی خود را در صفحه اختصاصی‌شان که پس از عضویت به آن‌ها اختصاص داده می‌شود منتشر کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...