آموزش و تربیت

بنیاد همدلان کودک و نوجوان

1

تمركز اين بنياد بر روي كودكان و نوجوانان محروم و نيازمند و در دو حوزه ی «سلامت و درمان» و «آموزش و تحصيل» مي باشد. بنياد همدلان كودك از بدو تأسيس تلاش كرده تا از طريق همكاري و تعامل نزديك با مؤسسات و سازمان هاي مردم‌نهاد، در دستيابي به اهداف مشترك، ايجاد هم افزایی نموده و میزان كارايي و اثربخشي فعاليت هاي خود را ارتقاء بخشد. در اين مسير، بنياد از ظرفيت هاي داوطلبانه ی ياريگر، در بخش هاي مختلف بهره فراوان برده و می برد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه حمایتی خانه مهر کودکان

2

موسسه حمایتی خانه مهر کودکان سازمانی مستقل، غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که آموزش کودکان و نوجوانان محروم از تحصیل، آموزش کودکان کار و خیابان، حرفه آموزی به زنان سرپرست خانوار ، ایجاد کارگاه های خود اشتغالی، کمک های عملی به خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر از جمله فعالیت های موسسه میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

روجیار

3

 

لازم الاجر بودن کرامت انسان‌ها و تقدم این امر بر تمام امور،باور ماست ومعتقدیم هر انسانی حق برخورداری از زندگی با عزت را داراست. بر مبنای همین باور ما به عنوان موسسه ای مردم نهاد، خدمات خود را عرضه کرده و مطابق با اصول اخلاقیو انسانی انجام وظیفه می‌کنیم تاکید ویژه ای داریم که خدمات ما در زمینه احسان و نیکوکاری بدون منت و دستگیری از نیازمندان و کرامت آنها باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

بنیادکودک

4

این مؤسسه، یک مؤسسه خیریه مردم‌نهاد، غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، فرامذهبی و فرامرزی است که رویکردی کاملاً انسان‌دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که "هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند."

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن نیکوکاری امید کمال

5

انجمن نیکوکاری امید کمال، با تأسيس چند خوابگاه در شهرهاي كرمان و جيرفت امكان ادامه تحصيل براي دانش آموزان كوشا، يتيم و نيازمند ساكن دورافتاده ترين روستاهاي محروم استان كرمان را مهيا نموده است.دانش آموزانی که علیرغم داشتن علاقه و استعداد تحصیلی، به دلیل محرومیت از امکانات آموزشی از ادامه ی تحصیل باز می مانند. هدف انجمن، توانمندسازی و رسانیدن سطح دانش آموزان تحت پوشش به نقطه ی خوداتکایی می باشد و برای رسیدن به این هدف، تقویت علمی، سلامت جسمی و پرورش شخصیت دانش آموزان در سرلوحه ی کار قرار گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا

6

 

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا ، سازمانی غیر دولتی ، غیر انتفاعی و مستقل است که در سال 1356 خورشیدی به همت گروهی از معلمان ، مربیان ، کارشناسان در زمینه آموزش و پرورش شکل گرفت و فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرد . در سال 1358 ، اساسنامه انجمن توسط هیئت مؤسس تدوین و به نام « انجمن ملی پژوهشی در آموزش و پرورش » به تصویب مجمع عمومی رسید و انتخابات انجمن برای تعیین هیئت مدیره برگزار گردید .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان

7

 

مؤسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان در سال 1380 و با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت 13268 تأسیس شد. در آن سالها آشیانه اولین مرکز تخصصی بود که فعالیتی غیر از مهدکودک برای کودکان ایرانی تعریف و اجرا نمود.این تعریف مبتنی بر ایجاد محیطی خلاق، به دور از باید نبایدهای فرمایشی برای کودکان شکل گرفت. محیطی که مخاطبان خردسال آن مجبور به فراگیری علوم مختلف آن هم با روشهای خشک و مستقیم و در پی آن پس دادن آموخته هایشان نبودند. محیطی که فارغ از داده های از پیش تعیین شده بزرگسالان، کودکان را به حضور در جمع همسالان و لذت دریافت، کشف و تجربه هر چیز کوچک ترغیب میکرد.طبق این تعریف در آشیانه همه فعالیتها و موضوعات قابل ارائه و انتقال به کودکان به وسیله بازی های آزاد،هدفمند و بازآفرینی شده ارائه میگردد. در عین حال روحیات، خواستها و نظرات گروه های مختلف کودکان نیز همواره مد نظر میباشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه خیریه مهرگان

8

موسسه خیریه مهرگان در آغاز با تشکیل جلسات متعدد در اتاق فکر موسسه، اهداف، برنامه کاری و چشم انداز موسسه مشخص گردید و با اتفاق نظر هیات موسس درخصوص مشکلات زیرساختی و بنیادین جامعه، آموزش و پرورش کودکان و توجه به رشد و تعالی آن ها به عنوان اصلی ترین هدف مورد توجه قرار گرفت و حمایت از کودکان در حال تحصیل به عنوان شعار موسسه انتخاب گردید. در این مسیر با توجه به مشکلات متعدد و چند لایه ای بودن معضلات و کمبودهای این کودکان، برآن شدیم تا به سایر وجوه زندگی آنان یعنی خانواده، بهداشت، تغذیه، محیط زیست و ... نیز توجه کرده و امکانات و شرایطی را فراهم آوریم که این عزیزان بتوانند با آرامش بیشتری به زندگی پرداخته و از کودکی و زیبایی آن بهره مند شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

فلسفه

9

 

اگر چه عنوان رايج اين برنامه، فلسفه براي كودكان و نوجوانان است، اما هدف اين برنامه آموزش فلسفه به معناي رايج كلمه به كودكان و نوجوانان نيست. هدف اصلي برنامه فلسفه براي کودکان ونوجوانان، بالا بردن و تقويت قدرت تشخيص، تميز، استدلال و داوري آنهااست، و در عين حال آشنايي آنها با برخي مفاهيم مورد علاقه و مورد نيازشان از اهداف اين برنامه است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

کتابک

10

کتابک پنجره‌ای به جهان خواندن است و دانایی. دانایی برای آگاه شدن. آگاه شدن برای دگرگون شدن و دگرگون کردن.کتابک برآن است که راهنما و یاوری باشد برای گزینش مواد خواندنی مناسب برای کودکان و نوجوانان ایرانی و همسایگان ایران این پنجره گشوده‌است تا تو بتوانی از آن به جهان خواندن نگاهی بیندازی و از این جهان بیکران بهره ببری.این جا خانه‌ی توست. دست در دست هم دهیم تا دنیایی بهتر برای کودکان خود بسازیم دنیایی در آرامش، دوستی و مهر.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

با من بخوان

 11

با من بخوان برنامه‌ای برای ترویج کتاب‌خوانی برای همه کودکان به‌ویژه کودکان محروم و در بحران است. این برنامه زیر نظر موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان اجرا می‌شودبا من بخوان» بر پایه رساندن کتاب‌های مناسب و باکیفیت به دست همه کودکان بنا شده است، به‌ویژه کودکانی که در وضعیت معمول زندگی به این‌گونه از کتاب‌ها دسترسی ندارند. «همه کودکان حق دارند کتاب‌های باکیفیت بخوانند» در سرلوح این برنامه قرار داردبا من بخوان» بر تقویت سواد پایه و سهیم شدن کتاب با کودکان و نوجوانان با روش بلندخوانی، گفت‌وگو و نمایش در پیوند با کتاب تمرکز دارد تا هم‌زمان با ایجاد لذت و شوق خواندن تأثیرگذاری ژرف‌تری بر ذهن و جان کودکان بگذارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بنیاد زینب کبری (علیهاالسلام) تهران

 13

چه سرنوشت هایی که با كمك و همدلی شما خيرين ثابت قدم قشنگتر رقم خواهد خورد

تماشای این شادی و شور، پاداشی است ارزشمند و ماندگار که بر جان و دلمان نقش ميبندد طبق بررسی های صورت گرفته و آمار دقیقی كه از تعداد دانش آموزان برخی از مناطق کم برخوردار کشورمان تهيه كرديم توانستيم دلهای یکایکشان را شاد کنیم و سهمی كوچك در قسمت كردن لذت شروع سال تحصیلی جديد را با هم وطنانمان داشته باشيم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه‌ی مادران امروز (مام) 

11

موسسه‌ی مادران امروز (مام)  که موسسه ای غیر تجاری است ،در تاریخ 13مرداد ماه سال 1377 با شماره ثبت 10349 به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینه‌ی توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطه‌ی اعضای خانواده و بویژه با هدف توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق  مادران متولد شد و کارهای عملی خود را نیز از آذرماه همان سال آغاز کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مؤسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان

12

 

مؤسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان در سال 1380 و با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت 13268 تأسیس شد. در آن سالها آشیانه اولین مرکز تخصصی بود که فعالیتی غیر از مهدکودک برای کودکان ایرانی تعریف و اجرا نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مؤسسه تاک

13

 

مؤسسه تاک، مؤسسه‌ای است غیردولتی، غیرانتفاعی و غير سياسي كه با هدف توانمندسازی و ظرفیت‌سازي انجمن‌ها و سازمان‌های مرتبط با کودکان کار و خیابان با رویکرد علمی به بهبود وضعيت زندگی آنان و ارائه روش‌هاي پیشگیری از پدید آمدن کودکان کار و خیابان با تأکید بر مشارکت، همدلی و توانایی اعضاء فعاليت مي‌كند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

کارگاه فلسفه براي کودکان و نوجوانان

14

 

کادر علمي اين سايت زير نظر دکتر سعيد ناجي و با بهره گیری از پژوهشگران و مربیان متخصص و با تجربه در تلاش است براي مربيان، دانش آموزان در مدارس و مراکز مختلف و نيز براي والدين كارگاه‌هايي مختلفي با هدف آموزش مهارتهاي مربي گري فبك، ارتقاء مهارت های سه گانة تفکر و بهبود روابط و مهارت های تعامل و گفتگو برگزار کند.  

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

کتابک

15

کتابک پنجره‌ای به جهان خواندن است و دانایی. دانایی برای آگاه شدن. آگاه شدن برای دگرگون شدن و دگرگون کردن کتابک برآن است که راهنما و یاوری باشد برای گزینش مواد خواندنی مناسب برای کودکان و نوجوانان ایرانی و همسایگان ایران.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شورای کتاب کودک

16

شورای کتاب کودک سازمانی مستقل و غیردولتی و نخستین سازمانی است که برای پیشبرد ادبیات کودکان و نوجوانان در ایران پایه‌گذاری شد. شورا در سال 1341 با کوشش توران میرهادی (1395- 1306) و با همکاری گروهی از کارشناسان تعلیم و تربیت و نویسندگان و هنرمندان، فعالیت خود را آغاز کرد. در طول بیش از نیم‌قرن فعالیت مداوم، شورا کوشیده است تا به هدفهای بنیادین خود در زمینۀ بهبود آثار ادبی برای کودکان و نوجوانان، از نظر محتوا و شکل، ترویج و تشویق خواندن، توسعۀ کتابخانه‌های کودک و نوجوان دست یابد؛ همچنین با تألیف فرهنگنامۀ کودکان و نوجوانان به‌عنوان کتاب مرجع، توانسته منبعی مهم برای اطلاع‌رسانی به کودکان و نوجوانان ایرانی فراهم سازد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

جمعیت خیریه قلب های سبز

17

 

جمعیت خیریه قلب های سبز، به عنوان یک تشکل غیر انتفاعی، غیر دولتی و با  اهداف آموزشی- تحصیلی مجوز اولیه خود را از سازمان ملی جوانان در اردیبهشت ماه 1380 اخذ کرده است. این جمعیت در تاریخ 1387/01/21  تحت شماره 876 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تبریز ، بعنوان یک موسسه غیرتجاری به ثبت رسیده و از همان تاریخ فعالیت های  تخصصی خود را، در امر حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد کم بضاعت شروع کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

انجمن علمی قلب کودکان ایران

18

 

انجمن علمی قلب کودکان ایران به همت سرکار خانم دکتر پريدخت نخستین داوری در مورخه 31/1/1386تاسیس شد.ایجاد ارتباط علمی، فنی، تحقیقاتی، آموزشی وتبادل نظر بین محققین، فوق تخصصان قلب کودکان و سایر همکارانی که به نحوی در شاخه های گوناگون با بیماری های قلب کودکان در ارتباط هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران

19

 

انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران با سایر انجمن های علمی نظیر انجمن متخصصین کودکان، انجمن روانپزشکان ایران، انجمن ترویج تغذیه با شیر مادر و نیز نهادها و سازمان های دولتی نظیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش در تدوین و اجرای پروژه های سلامت روان همکاری نزدیک و متقابل دارد. در زمینه همکاری های بین المللی نیز عضو انجمن های جهانی و آسیائی روانپزشکی کودک و نوجوان است و با این سازمان ها و سایر سازمان های بین المللی ارتباط و همکاری دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی

20

 

انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی در حالی به وجود آمد که ما ضرورت و نیاز ساخت فضاهای آموزشی را احساس می کردیم و معتقد بودیم که سازندگی در کشورمان به همراهی و همدلی جمعی نیاز دارد. ما سعی کردیم تشکلی به وجود آوریم که کمک های معنوی و مادی علاقمندان را جمع آوری و سازماندهی کرده و با کارشناسی ونیاز سنجی صرف ساخت مدرسه در مناطق محروم نماییم. انجمن را به ثبت رساندیم . سپس از سال ۱۳۸۸با رسالتی که در امر اشاعه ی فرهنگ مطالعه برای خود قایل است به ساخت و تجهیز کتابخانه های روستایی پرداخت و از آنجایی که آموزش در قبال کودکان هر مرز و بوم نقش حیاتی دارد و مدارس بیشترین تعداد کودکان تحت آموزش را در بر دارند از سال ۱۳۹۱ به توانمند سازی کودکان از مسیر آموزش روی آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا

 21

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا ، سازمانی غیر دولتی ، غیر انتفاعی و مستقل است که در سال 1356 خورشیدی به همت گروهی از معلمان ، مربیان ، کارشناسان در زمینه آموزش و پرورش شکل گرفت و فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرد . در سال 1358 ، اساسنامه انجمن توسط هیئت مؤسس تدوین و به نام « انجمن ملی پژوهشی در آموزش و پرورش » به تصویب مجمع عمومی رسید و انتخابات انجمن برای تعیین هیئت مدیره برگزار گردید . در سال 1359 اولین خبرنامه انجمن که منعکس کننده فعالیتهای آن بود ، منتشر شد .

پس از انقلاب اسلامی، اساسنامه جدید انجمن در سال 1367 تدوین شد و به نام  «انجمن پژوهشهای آموزشی پویا » در این سال به شماره 3525 به ثبت رسید .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه مادران امروز

1

آغاز کار بانیان موسسه مادران امروز به سال‌ها پیش باز می‌گردد. ما با عشق و علاقه به کودکان شروع کردیم.  باور داشتیم که باید زمینه‌های بالندگی کودکان را فراهم کرد زیرا یکی از حقوق همه‌ی کودکان از فقیر گرفته تا غنی، در هر سن و سالی که باشند، این است که امکانات لازم برای رشد و پرورش آن‌ها فراهم شود. توجه به کودکان امری بایسته است چون هم به نیازها‌ی عاطفی انسان‌ها پاسخ می‌گوید و هم زمینه‌ساز فردای بهتری برای جامعه می‌شود چرا که اگر امکانات مناسب برای تعلیم و تربیت و بهداشت کودکان فراهم باشد، آن‌ها خوش فکر و خلاق و تندرست بار می‌آیند و در نتیجه در جوانی و بزرگسالی مردمانی خردورز و هوشمند خواهند شد که به سهم خود باعث برطرف کردن کاستی‌های محیط و ایجاد جامعه‌ای بهتر از دیروز می‌شوند و این‌ها هیچیک به دست نمی‌آید بجز با ایثار بی‌دریغ برای کودکان و برای آموزش و پرورش و تقویت تفکر و نیز تامین تندرستی بر بهداشت آن‌ها و طلب حقوق حقه‌ی ایشان و خلاصه تلاش و تلاش و تفکر و کار برای توانمندسازی کودکان و نوجوانان ...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

ویدیا 24

2

 

ویدیا 24 وب سایت تخصصی ویدیو کودک نوجوان در ایران با هدف ارایه‌ محتوای ویدیویی مناسب کودک و نوجوان راه‌اندازی شده است. کودکان ونوجوانان تولیدات ویدیویی خود را اینجا با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

3

 

ایجاد امکانات لازم برای رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان و کمک به شکوفایی استعدادهای آنان در اوقات فراغت است. تاسیس مراکز عرضه کتاب و آموزش‌های فرهنگی، هنری و ادبی مخصوص کودکان و نوجوانان در کشور کمک به توسعه و تکمیل کتاب‌خانه‌های عمومی، مساجد، مدارس برای ایجاد بخش‌های مخصوص کودکان و نوجوانان تهیه و استفاده از وسایل سمعی و بصری،‌ تدارک وسایل آموزشی، تولید، توزیع، نمایش و فروش فیلم‌های سینمایی و تولید تئاتر مخصوص کودکان و نوجوانان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

كتابخانه كودكان و نوجوانان

4

 

سازمان‌ اسناد و كتابخانه‌ ملي‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ مؤسسه‌اي‌ آموزشي‌، پژوهشي‌، علمي‌ و خدماتي‌ است‌ كه‌ اساسنامه‌ آن‌ به‌ تصويب‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ رسيده‌ است‌ و رياست‌ عاليه‌ آن‌ با رئيس‌ جمهوري‌ است‌. شكل‌گيري‌ رسمي‌ كتابخانه‌ ملي‌ به‌ سال‌ 1316 بازمي‌گردد. در سال‌ 1358 مركز خدمات‌ كتابداري‌، و در سال‌ 1378 سازمان‌ مدارك‌ فرهنگي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ در كتابخانه‌ ملي‌ ادغام‌ شدند و سرانجام‌ در سال‌ 1381 با تصويب‌ شوراي‌ عالي‌ اداري‌، كتابخانه‌ ملي‌ و سازمان‌ اسناد ملي‌ با هم‌ ادغام‌ شدند و سازمان‌ فعلي‌ شكل‌ گرفت‌. اكنون‌ اين‌ سازمان‌ در دو ساختمان‌ مستقل‌ «كتابخانه‌ ملي‌ ايران‌» و «گنجينه‌ اسناد ملي‌ ايران‌» فعاليت‌ دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

کتابخانه عمومی کودکان شقایق

5

کتابخانه عمومی کودکان شقایق، در شهر شیراز و در پارک و فضای سبز شقایق واقع در بلوار پاسارگاد در تاریخ 31 اردیبهشت 1396 همزمان با 9 کتابخانه عمومی دیگر در نقاط مختلف شهر شیراز و مقارن با سفر ریاست جمهوری محترم وقت و با حضور دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های کشور افتتاح گردید که حاصل تلاش شبانه روزی کارمندان و کتابداران مسئول و دلسوز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز و همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس می باشد. مساحت این کتابخانه 167 متر مربع بوده و شامل سه سالن مجزای تو در تو است که بخشهای کودکان، نوجوانان و سالن نمایش را در بر می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سايت كودكان

6

 

این سایت که بسیار ساده و رنگارنگ طراحی شده است، دارای قسمت‌های مختلفی است که از میان آن می‌توان به کتابخانه فارسی و انگلیسی، بازی آنلاین، آموزش بازی، انجمن ریاضی، جوکستان، آرشیو کاردستی کودک و ... اشاره کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

باشگاه کودک

7

 

از نظر تمامی کارشناسان، روانشناسان و فعالان حوزه کودک، سنین  ۳تا ۷ سال، سنین طلایی رشد کودکان است. از این رو باشگاه کودک با ایجاد یک محیط شاد و دوستانه، همراه با محیط ورزشی استاندارد، توانسته امکان استفاده حداکثری از توان بدنی و پرورش قوای جسمانی برای تمامی کودکان مراجعه کننده که در این سن هستند فراهم کند تا سهم موثری را در پیش گیری از اختلالات رشدی، جسمانی و کاهش ضعف های بدنی آینده سازان کشورمان داشته باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

 

کودک آنلاین

8

 

تیم فنی بهمراه دپارتمان علمی کودک آنلاین برآنست که با تدوین مطالب مهم و علمی در زمینه های زنان و زایمان،کودکان و نوزاد ،روانشناسی کودک و خانواده ، دهان و دندان و... درحد امکان و توان خود گامی در جهت بالابردن اطلاعات خانواده ها انجام دهد.منابع اطلاعاتی کودک آنلاین سایتهای معتبر علمی و نیز مشاورین و متخصیص کارآزموده و لایق می باشد.  در کنار مطالب سایت کودک آنلاین به شما توصیه میکنیم که تنها به مطالب این سایت و سایتهای مشابه اکتفا ننموده ودر هرمورد مستقیما نظر پزشک و متخصص مربوطه را نیز جویا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 


   

مهارت های فرزندپروری

9

 

چرا کودکم مدام پای کامپیوتر می نشیند؟ ( اگر کودک شما زیاد مقابل کامپیوتر می نشیند، باید بیشتر به او توجه کنید.) کودکان امروز در عصر کامپیوتر زندگی می کنند؛‌ یعنی با کامپیوتر بزرگ می شوند و در سنین پایین کار با آن را یاد می گیرند..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...